Сите Вие кои имате интересни фотографии од нашите македонски познати фаци изпрајќајте ги на makedonija.sex@gmail.com

петок, 16 јануари 2009

Весна Станојевска


3 коментари:

  1. lele kako bi ja trtel ovaa, pa sigurno 10 pati ke svrsam so nea...

    ОдговориИзбриши
  2. moze nekoj li da mi kaze od koj film se ovie sceni?

    ОдговориИзбриши